عکس های نوزدهمین همایش

چگونگی شکل گیری المپیک ویژه در ایران

المپیک ویژه ایران در سال ۱۳۷۷ با حضور آقای سارجنت شرایور مدیر المپیک ویژه بین المللی در ایران شکل گرفت. پس از شرکت دو نفر از ایران در مراسم المپیک ویژه سال ۱۹۹۹ در ایالات متحده (کارولینای شمالی) و بازدید از دفتر مرکزی المپیک ویژه و گذراندن دوره توجیهی، اعتبار…

ماموریت، پیمان و شعار المپیک ویژه

 ماموریت المپیک ویژه عبارتست از: ۱-      فراهم آوردن فرصتی جهت انجام تمرینات و مسابقات ورزشی در طی سال در رشته های مختلف ورزشی المپیکی برای کودکان و بزرگسالان با اختلالات ذهنی. ۲-      دادن فرصت مداوم به این افراد جهت ارتقاء سلامت جسمی و به نمایش گذاشتن جرات و شجاعت  ۳-    …

نوآوري چيست؟

نوآوري ها Initiatives المپيك ويژه متعهد به توانمندسازي افراد با اختلال ذهني در زمين هاي ورزشي و خارج از آن مي باشد. المپيك ويژه با تلاش جهت از بين بردن موانع، تغيير طرز برخوردها و نگرش ها، باز كردن اذهان فرصت هايي را براي ورزشكارانش فراهم ميكند تا به نشان…

با ما تماس بگيريد

با ما تماس بگيريد contact us شما هم ميتوانيد در المپيك ويژه ايران نقشي داشته باشيد. ورزشكار، خانواده،  مربي، داوطلب، متخصص، خير، حامي، و … همه مي توانند نقش داشته  باشند (بیشتر…)

کنگره خانواده و کودکان ویژه

معرفی المپیک ویژه در کنگره علمی خانواده و کودکان استثنائی  مقاله “المپیک ویژه و توانبخشی اجتماعی” در کنگره علمی خانواده و کودکان استثنائی در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۸۸ در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی توسط آقای دکتر اصغر دادخواه، استاد دانشگاه و رئیس المپیک ویژه ایران ارائه گردید (بیشتر…)

سمینار آشنایی با سندرم داون

سمینار آشنایی با سندروم داون کانون خیریه سندروم داون ایران با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی سمینار آشنایی با سندروم داون ، با امتیاز بازآموزی ، در تاریخ ۲ و ۳ ، اسفندماه ۸۸ برگزار کرد. المپیک ویژه ایران به خوبی در این سمینار معرفی گردید. (بیشتر…)

کانون سندرم داون ایران

کانون سندروم داون ایران – تهران  عضو و نماینده فعالیت های المپیک ویژه ایران (بیشتر…)

انجمن بهشتیان زمینی آریا – کرج

انجمن بهشتیان زمینی آریا – کرج تا اطلاع ثانوی نمایندگی تعلیق شده است عضو و نماینده فعالیت های المپیک ویژه ایران (بیشتر…)

اعلام اسامی ورزشکاران توسط نمایندگی ها

هفتمین دوره بازیهای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) از تاریخ ۳ لغایت ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۸ در پانزده رشته ورزشی در شهر دمشق سوریه برگزار میگردد. مراکز میتوانند اسامی ورزشکاران را تا سوم خرداد ۸۹ اعلام نمایند. (بیشتر…)

مسابقات انتخابی اعزام به سوریه

مسابقات انتخابی اعزام به هشتمین دوره بازیهای منطقه آسیا و خاورمیانه در روزهای ۱۲ و ۱۳ خرداد ماه برگزار میشود. (بیشتر…)

گزارش بازیهای انتخابی اعزام به سوریه

با حضور بیش از ۱۰۰ نفر ورزشکار از مراکز و انجمن های مختلف از ۳ استان کشور مسابقات انتخابی برگزار گردید. ورزشکاران از صبح زود با ذوق و شوق فراوان وارد مرکز توانبخشی نمونه شدند. (بیشتر…)

بنیاد خیریه کودکان اوتیسم

بنیاد خیریه کودکان اوتیسم – تهران  عضو و نماینده فعالیت های المپیک ویژه ایران (بیشتر…)

نهایی شدن کاروان اعزامی و شروع تمرینات تیم ها

اسامی کاروان ۷۴ نفره المپیک ویژه ایران نهایی شده و به کمیته برگزاری بازیهای منطقه منا در سوریه اعلام گردید. با توجه به اینکه فقط ۵۲ روز به مسابقات باقی مانده است   (بیشتر…)

خانواده ها در المپیک ویژه

خانواده در المپیک ویژه : اعضائ خانواده فرد مبتلا به کم توانی ذهنی اغلب احساس گیجی و تنهایی می کنند . در نتیجه مشارکت و پشتیبانی در بازیهای المپیک ویژه ، فرصتی برای تبدیل شدن امید در طرفداران می شود . چگونگی وصل شدن خانواده ها : خانواده های داوطلب…

اردوی آمادگی اعزام به سوریه

اردوی آمادگی اعزام کاروان المپیک ویژه ایران به هفتمین دوره بازیهای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه در محل مرکز توانبخشی نمونه برگزار گردید (بیشتر…)
فهرست