گزارش پنجمین همایش کشوری در دانشگاه علوم بهزیستی

پنجمین همایش ورزشی المپیک ویژه ایران صبح روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه در سالن تربیت بدنی دانشگاه و به میزبانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد. گفتنی است این مراسم با حضور دکتر جغتایی، سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر دادخواه، رئیس المپیک ویژه ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه، دکتر شاکری، معاون امور فرهنگی، دانشجویی و برخی از اساتید گروه های روانشناسی استثنایی و … برگزار گردید.

دکتر دادخواه، رئیس المپیک ویژه ایران هدف از برگزاری مسابقات را مشارکت همه جانبه افراد کم تان ذهنی عنوان کرد و افزود: وی ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خواهان حمایت همگان از افراد کم توان شد تا با فرصت سازی همگانی جامعه با آغوش باز پذیرای این گروه ها باشد.

so13

گفتنی است این مراسم با حضور والدین شرکت کنندگان، جمعی از اساتید، دانشجویان و کارمندان همراه بود و از تیم های برتر تقدیر شد.

شایان ذکر است در پایان مراسم تیم فوتبال توان یابان دامغان مقام اول، تیم ID تهران مقام دوم، تیم انجمن البرز مقام سوم، تیم مرکز نمونه مقام چهارم، تیم انجمن خورشید مقام پنجم، تیم کانون سندرم داون مقام ششم را از آن خود کردند و در رشته ورزشی فوتبال نیز تیم انجمن ID تهران مقام اول، تیم توان یابان دامغان مقام دوم و تیم مرکز نمونه حائز رتبه سوم شد.

so11

فهرست