همایش گرامیداشت بیستمین سالگرد تاسیس المپیک ویژه ایران با حمایت خیر نیکوکار حاج علی روحی در اردوگاه بادله ساری برگزار می‌شود

در راستای اجرای تقویم رویدادهای سال ۱۳۹۸ المپیک ویژه ایران، همایش گرامیداشت “بیستمین سالگرد فعالیت های المپیک ویژه ایران” به میزبانیستاد مرکزی المپیک ویژه ایران و با حمایت و همکاری “خیر نیکوکار و حامی المپیک ویژه ایران جناب آقای حاج علی روحی” از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ (به مدت چهار روز) در استان مازندران، شهرستان ساری، اردوگاه فرهنگی تفریحی بادله برگزار خواهد شد. در این همایش ضمن ارائه برنامه های فرهنگی، مذهبی و تفریحی، برنامه ریزی لازم برای ادامه فعالیت های سال جاری انجام خواهد شد.

در این همایش برای حضور حداقل ۳۰۰ ورزشکار و ۱۰۰ مربی یا همراه برنامه ریزی لازم انجام شده است. مراکز، انجمن ها و موسسات نمایندگی و عضو المپیک ویژه ایران که قصد حضور در این همایش را دارند می توانند با توجه به موارد زیر در این رویداد با شکوه حضور یابند.

طبق دستورالعمل صادره از طرف مدیر ورزشی و بازیهای المپیک ویژه، مسئولین مراکز، انجمن ها و موسسات همکار می توانند تا تاریخ ۵/۶/۹۸  نفرات منتخب خود را طبق جداول (۱) و (۲)  از طریق نرم افزار واتساپ ارسال فرمایند. کمیته فنی و اجرائی همایش پس از بررسی درخواست های مراکز متقاضی حضور در همایش، با توجه به ظرفیت کلی، اقدام به سهمیه بندی و صدور مجوز حضور با تعداد مشخص نفرات می نماید. خواهشمند است همکاران ارجمند اطلاعات مربوط به کاروان اعزامی (تعداد ورزشکار، مربی، سرپرست و همراه) و اطلاعات ورزشکاران (اعم از نام، سن، و رشته ورزشی) را طبق جداول زیر تکمیل و  ارسال فرمایند.

فهرست