گزارش کامل بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه که در شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار شد + عکس

حضور رییس المپیک ویژه و هییت همراه در مشهد و انجام جلسات هماهنگی برگزاری بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه در مشهد

در خصوص زمان همایش ٢۵ و مکان اقامت، بازیها و افتتاخیه جلسه ای در محل سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی با حضور مدیر کل و معاونت توانبخشی بهزیستی استان، سرکار خانم الستی و آقای اشرافی مدیر عامل موسسه بوستان شکوه مهر تشکیل شد.

جهت هماهنگی برنامه “ورزشکاران سالم” جلسه ای با آقای دکتر خدائی، معاونت محترم اجتماعی دانشگاه علوم پرشکی مشهد در محل دانشگاه برگزار گردید و قرار شد اجرای برنامه ورزشکاران سالم در همایش ٢۵ به دانشگاه مشهد واگذار گردیده و زمینه امضای تفاهم نامه بین المپیک ویژه ایران و دانشگاه علوم پزشکی مشهد فراهم گردد.

جهت هماهنگی با سازمان اموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی جلسه ای با سرکارخانم توکلی، رییس این سازمان در محل سازمان برگزار شد تا ضمن دعوت از دانش آموزان استثنایی در صورت امکان از اردوگاه سازمان جهت اسکان و بازیها در همایش ٢۵ استفاده شود. با هماهنگی خانم توکلی از محل اردوگاهی فرهنگی آموزشی امام رضا (ص) توسط دکتر دادخواه و هییت همراه بازدید بعمل آمد و هماهنگی لازم صورت گرفت.

بیست و پنجمین همایش المپیک ویژه ایران در مشهد به میزبانی موسسه بوستان شکوه مهر از ١۴ لغایت ١۶ شهریور در رشته های دوومیدانی، اسکیت، دوچرخه سواری، و بوچی (دختران و پسران) برگزار خواهد شد.
فراخوان همایش به مراکز عضو المپیک ویژه ارسال شد.

نشست خبری بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران در مشهد مقدس با حضور کمیته اجرائی همایش و مسولین سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی روز یکشنبه ۱۱ شهریور در مشهد برگزار گردید

و در نهایت

بخشنامه اولین فراخوان بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران در شهریور ماه به میزبانی موسسه بوستان شکوه مهر مشهد به مراکز نمایندگی المپیک ویژه ایران صادر شد. (برای دیدن عکس های بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید)

افتتاحیه بیست و پنجمین المپیک ویژه ایران با حضور خدام آستان قدس رضوی در اداره کل فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی برگزار شد.

این مراسم با تلاوت قرآن توسط یکی از خدام آستان قدس رضوی آغاز و همراه با نوای نقاره زنی حرم مطهر رضوی آیین پرچم گردانی توسط ۸ نفر از خدام اجرا شد.
ذکر و توسل به محضر امام رضا(ع) همراه با مدیحه‌سرایی و صلوات خاصه ثامن‌الحجج(ع) بخشی از آیین افتتاحیه این مراسم بود.
شایان ‌ذکر است همایش بازی‌های المپیک ویژه ایران از تاریخ ۱۵ تا ۱۶ شهریور در چهار رشته بوچی، دومیدانی، دوچرخه‌سواری و اسکیت با حضور ۴٠٠ ورزشکار از سراسر کشور در مشهد برگزار شد.  (برای دیدن عکس های بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید)

بازیها طی دو روز به خوبی انجام شد و ورزشکاران تلاش بسیار برای رسیدن به مدال انجام دادند.  (برای دیدن عکس های بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید)

مراسم با شکوه اختتامیه و توزیع مدال به همت میزبان و اعضای مرکز توانبخشی شهید بهشتی به خوبی برگزار و خاطات بسیار نابی برای شرکت کنندگان بجا گذاشت.  (برای دیدن عکس های بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید)

 

تقدیر و تشکر از میزبانی موسسه شکوه مهر و قدردانی مدیرکل و معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی از اعضای کمیته اجرایی بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران در شهریور ۹۷ در مشهد

فهرست