اولین فراخوان بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران به مراکز نمایندگی ها ارسال شد.

 اولین فراخوان  بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران به میزبانی موسسه خیریه بوستان شکوه مهر چهاردهم الی شانزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۷ مشهد مقدس از جانب ریاست المپیک ویژه ایران صادر شد

   با استعانت از خداوند متعال و نگاه ویژه حضـرت علی ابن موسی الرضا (ع) المپیک ویژه معلولین به میزبانی موسسه خیریه بوستان شکوه مهر   (آسایشگاه معلولین ذهنی شهید بهشتی) در استان خراسان رضوی ،مشهد مقدس در روزهای ۱۴،۱۵ و ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ چهار شنبه،   پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد شد.اطلاعات همایش از طریق سایت المپیک ویژه www.soiran.com  قابل دسترسی می باشد.

   بیست و پنجمین همایش میزبان بیش از ۲۰۰ نفر ورزشکار از سراسر کشور خواهد بود که در رشته های (دو میــــدانی، بوچی، اسکیت و  دوچرخه سواری)به رقابت خواهند پرداخت.

   محل برگزاری افتتاحیه،بازیها و اختتامیه در سالن ورزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۲ مشهد و همچنین محل اسکـــان ورزشکاران  مجتمع تفریحی زیارتی امام رضا(ع) می باشد.

  کلیه ورزشکاران المپیک ویژه مشهد به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) تشرف می یابند.

  حضور هنرمندان و ورزشکاران محبوب و دوست داشتنی در مراسم افتتاحیه و  اختتامیه از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات محسوب میگردد.

   با توجه به سهمیه های هر رشته،مراکز و استانها تعداد مورد نظر را طی فرم درخـــــواست سهمیه ارسال نمایند .پس از جمع آوری درخواست ها   با توجه به ظرفیت اقامتی همایش،تعداد سهمیه هر مرکز اعلام خواهد شد تا در فراخوان بعدی اسامی و مشخصات افراد منتشر گردد.

   مسئولین مراکز،انجمن ها و موسسات نمایندگی المپیک ویژه میتوانند حداکثر تا ۱۵ مرداد ۹۷ درخواست سهمیه خود را با پر کردن فرم ضمیمه و ارســال آن به  کمیته اسکان و پذیرش از طریق سروش یا تلگرام اقدام نمایند.

                            

        دکتر اصغر دادخواه –       رئیس المپیک ویژه ایران

     محمد هادی اشرافی بجستانی  –    دبیر بیست و پنجمین همایش بازیهای المپیک ویژه ایران   

چهارم مرداد۱۳۹۷                                                                         

فهرست