حضور ریاست و مسولین فنی المپیک ویژه ایران در گرگان و بررسی روند اجرائی همایش ۲۴ + تصاویر

آقای دکتر دادخواه ریاست المپیک ویژه ایران به همراه آقای طهماسبی و خانم رستاد مهر، روز چهارشنبه و پنجشنبه ۲۹ و ۳۰ فروردین ۹۷  در شهر گرگان از روند پیشرفت آمده سازی بیست و چهارمین همایش بازیهای المپیک ویژه بازدید کردند.

المپیک ویژه ایران با هدف اجرای تقویم رویدادهای سال ۱۳۹۷ و گردهم آوردن ورزشکاران المپیک ویژه از تمام نمایندگی ها در کشور، در نظر دارد بیست و چهارمین همایش بازی های المپیک ویژه ایران را به میزبانی “مرکز جامع توانبخشی وحرفه آموزی بهکوش گرگان” در استان گلستان در سه روز و دوشب (روزهای ۱۹، ۲۰ و ۲۱) اردیبهشت ۱۳۹۷ (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) برگزار نماید.

ریاست المپیک ویژه ایران و هیئت همراه پس از بازدید از محل جدید “مرکز جامع توانبخشی وحرفه آموزی بهکوش گرگان” و بازدید از محل های اسکان و برگزاری بازی های همایش ۲۴ در جلسه کمیته اجرائی همایش ۲۴ حضور یافته و رهنمود های خود را ارائه دادند. در این دوره از بازی ها ۲۷۰ نفر ورزشکار و بیش از ۳۵۰ نفر مربی، اعضای خانواده و داوطلب حضور خواهند داشت. علاوه بر برنامه های ورزشی برنامه های متعدد نو آوری و شاد نیز تدارکدیده شده است.

کمیته فنی و مسابقات نیز جلسات متعددی برگزار و قوانین و مقررات بازیها و چگونگی توزیع مدال ها مورد بررسی قرار گرفت.

فراخوان دعوت به همایش و میزان سهمیه ورزشکار و همراه مراکز عضو قبلا صادر گردیده و مراکز باید حداکثر تا ۳۱ فروردین اسامی کاروان خود را به میزبان اعلام نمایند.

فهرست