المپیک ویژه ایران رسما به عضویت مجمع خیرین کشور در آمد

نمایندگان “المپیک ویژه ایران” در پنجمین نشست فصلی مجمع خیّرین کشور در تاریخ پانزدهم تیر ماه ۹۶ که به میزبانی بنیاد نیکوکاری نور آل یاسین در تهران برگزار شد حضور یافتند.

در این نشست پنج ساعته پس از استماع گزارش رئیس المپیک ویژه ایران و رای گیری حاضرین، المپیک ویژه ایران رسما به عضویت مجمع خیرین کشور در آمد.

دکتر دادخواه رئیس تشکل المپیک ویژه ایران که در پنجمین نشست فصلی مجمع خیرین کشور به طور رسمی به عضویت مجمع درآمدند، در صخبت‌هایش گفت: “این تشکل با عضویت حدود ۱۵۰۰۰ فرد کم‌توان ذهنی در ۱۶ استان و با اتکا به توان ۸۰ مرکز، هم‌اکنون تمرکز خود را بر مساله فعالیت فرهنگی برای بازگرداندن این افراد به متن جامعه است.
ما در المپیک ویژه برنامه‌هاى مختلفى براى بچه‌ها و خانواده‌هاشون داشتیم و این راه را ادامه خواهیم داد. تا به اکنون هجده بار اعزام به خارج برای مسابقات و همایش‌های جهانی داشتیم.
برای رسیدن به اهداف‌مان از هشتصد داوطلب متخصص در سراسر کشور استفاده می‌کنیم. مجمع خیرین از ما خواسته که در سالهاى آتى تعداد افراد تحت پوشش رو به صد هزار نفر برسانیم و این اراده را داریم که این مساله را محقق کنیم.”

گزارش کامل خبری به همراه بیش از ۸۰ عکس از این نشست را در پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع خیّرین کشور بخوانید و ببینید.

http://www.mkhk.ir/fa/content/show?objectid=22709

 

 

فهرست