اسامی ورزشکاران منتخب مسابقات انتخابی بازیهای آتن ۲۰۱۱اعلام گردید

 مسابقات انتخابی بازیهای جهانی المپیک ویژه آتن ۲۰۱۱ در روز عید مبارک غدیر خم در آکادمی المپیک و پارالیمپیک با حضور بیش از ۱۱۰ ورزشکار برگزار گردید. از میان این تعداد پس از جلسات متعدد فنی و تخصصی تعداد۶۰ نفر به شرح زیر انتخاب گردیدند. معیارهای انتخاب ورزشکاران در المپیک ویژه تابع قوانین خاصی است که بارها در جلسات خانواده ها و انجمن ها توضیح داده شده است.

ورزشکاران بر اساس معیارهای سن؛ توانایی (رکورد)؛ نوع معلولیت؛ و فعالیت انجمن ها مربوطه تعیین گردیدند.  به زودی بخشنامه و دستور العمل برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی به انجمن ها و مراکز ارسال خواهد شد.

اسامی افراد منتخب در رشته بدمینتون

۱-سجاد کاشانی                     انجمن حمایت از دیرآموز خورشید 

۲-میثم کنشلو                         انجمن حمایت از دیرآموز خورشید 

۳-فرهاد سیف الهی                  انجمن حمایت از دیرآموز خورشید 

۴-راحله خطیری                       مرکز توانبخشی معلولین نمونه

۵-فاطمه شاد                          مرکز توانبخشی معلولین نمونه

۶-فاطمه کمانی                       مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۷-فرزانه براتی                         مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

 

اسامی افراد منتخب در رشته تنیس روی میز

۱-جواد عباسیان تبار                 مرکز توانبخشی معلولین نمونه 

۲-بابک بیات                             انجمن حمایت از دیرآموز خورشید 

۳-علی زارعی                         کانون سندروم داون ایران

۴-شاهین کمیجانی                  کانون سندروم داون ایران

۵-فریده سلیمان شکیب            مرکز توانبخشی معلولین نمونه

۶-صفیه قوامی نیا                    انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی 

 

اسامی افراد منتخب در رشته دو و میدانی 

    ۱-علی یوسفی فر                   مرکز توانبخشی معلولین نمونه 

    ۲-محسن نصیری                     انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی 

    ۳-بهروز سهامی                       مرکز توانبخشی معلولین نمونه

۴-سید علی عزیزی                  مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۵-محمد خان محمدی               مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۶-احمد غفوری                        مرکز توانبخشی معلولین نمونه

۷-بهنام فتحی نژاد                    انجمن بهشتیان زمینی آریا

۸-ایمان مهدویان                      کانون سندروم داون ایران

۹-بابک قربانی                          انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی

۱۰-آیدا عادل پور                       کانون سندروم داون ایران

۱۱-ریحانه سراجیان                  کانون سندروم داون ایران

۱۲-زهرا شوشان زاده                کانون سندروم داون ایران

۱۳-هانا توکلی                         کانون سندروم داون ایران

۱۴-لیلا کریمی                         انجمن بهشتیان زمینی آریا

۱۵-مونا اسیری                        موسسه همیاری وارنا – ورامین

    ۱۶-فرداد قاضی مقدم                    انجمن رشدی عصبی”سها” 

 

اسامی افراد منتخب در رشته فوتسال

۱-مهران گودرزی                       مرکز توانبخشی توان یابان دامغان 

    ۲-مهدی فولادی                       مرکز توانبخشی توان یابان دامغان 

    ۳-محمدحسن اکبری                 مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۴-محسن خورشیدسوار            مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۵-علی اکبر فولادیان                 مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۶-الیاس فراتی                         مرکز توانبخشی توان یابان دامغان

۷-پوریا بایزیدی                         انجمن بهشتیان زمینی آریا

۸-بهروز محمدی                       انجمن بهشتیان زمینی آریا

۹-سجاد گلچهره                       انجمن بهشتیان زمینی آریا

۱۰-امیر رضوی                         انجمن بهشتیان زمینی آریا

۱۱-وحید سرحدی                     انجمن بهشتیان زمینی آریا

۱۲-سیدسهیل اقوامی              انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی

۱۳-صادق احمدی                     انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی

۱۴-محسن نصیری                    انجمن ورزشی فرهنگی ذهنی و بدنی

۱۵-حامی میر احمدی               کانون سندروم داون ایران

۱۶-حامد یحیی پور                   کانون سندروم داون ایران

 

اسامی افراد منتخب در رشته بوچی

۱-خدایار آذرنیا                         کانون سندروم داون ایران 

۲-مجید اقتداری                       کانون سندروم داون ایران

۳-طاهره میرزایی                     انجمن بهشتیان زمینی آریا

۴-ندا غفاری نژاد                      انجمن بهشتیان زمینی آریا

۵-یاسمن بلوچ                         انجمن بهشتیان زمینی آریا

    ۶-رضا مقدمی                         انجمن حمایت از دیرآموز خورشید 

 

اسامی افراد منتخب در رشته شنا

۱- پویا کلانتری                         انجمن حمایت از دیرآموز خورشید

۲-آرش مشتعل                        انجمن حمایت از دیرآموز خورشید

۳-محمد تجدد                          کانون سندروم داون ایران

    ۴-مهران قندهاری                     کانون سندروم داون ایران

۵-امیرحسین توانا                    کانون سندروم داون ایران

۶-آرشام ناصحی پور                 کانون سندروم داون ایران

۷-محمد مهدی شوقی جم         کانون سندروم داون ایران

۸- علی احمدی فرد                  کانون سندروم داون ایران

۹-شایان مدرس نیا                   انجمن رشدی عصبی”سها”

 

فهرست