وعده هجدهمین همایش بازیهای المپیک ویژه، ۱۱ شهریورماه ۹۵ در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان

photo_2016-08-24_22-50-59

با اجرای برنامه و تقویم برگزاری همایش های کشوری المپیک ویژه ایران ، هجدهمین دیدار سراسری این خانواده بزرگ ، روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریورماه جاری ، بمیزبانی ” کانون سندرم داون استان گیلان ” در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی المپیک ویژه ایران ، برنامه های این گردهمایی خانوادگی ، از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۱۱ شهریورماه با برگزاری مراسم افتتاحیه ، آغاز می شود و همایش با برگزاری مسابقات و بازیهای ورزشکاران المپیک ویژه در قالب چهار رشته ورزشی شنا (پسران)، دو ومیدانی (پسران/دختران)، دوچرخه سواری (پسران/دختران) و فلوربال (پسران/دختران) از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۲ شهریورماه جاری، ادامه داشته و با برگزاری مراسم اختتامیه در ساعات بعدازظهر همان روز (جمعه) و اعطای مدال های قهرمانان المپیک ویژه کشورمان ، به پایان می رسد.
لازم به ذکر است که دستورالعمل چگونگی حضور انجمن ها و کانونهای حمایتی عضو المپیک ویژه و مشارکت ورزشکاران عضو ، مربیان آنان و داوطلبان عزیز منتشر، شده و انتظار می رود که طبق برنامه ریزی انجام شده ، اجرا شود.
تاکید این دستورالعمل بر حضور تیم های شرکت کننده در بازی ها با تجهیزات کامل ورزشی (پیراهن و شلوار یا شورت ورزشی یکرنگ، جوراب ورزشی، کفش ورزشی و در صورت امکان، گرمکن و شلوار ورزشی یک رنگ) ، رعایت قوانین و مقررات جاری بازی های المپیک ویژه ، حضور یک مربی/ سرپرست ، همراه هر تیم اعزامی و همراه داشتن کارت بیمه جهت تمامی ورزشکاران ، است .
روابط عمومی المپیک ویژه ایران نیز یادآوری می کند که تمامی ورزشکاران عضو المپیک ویژه ، خانواده های محترمشان ، مربیان ، داوطلبان و همراهان همیشگی المپیک ویژه ایران ، به این همایش با شکوه دعوت شده اند. پس ، وعده دیدار ما ، ساعت ۱۳ روز پنجشنبه ۱۱ شهریورماه جهت انجام امور مربوط به پذیرش و ثبت نام فرزندانمان در بازیها در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان (واقع در شهرستان رشت ، کیلومتر ۷ جاده تهران ) می باشد.
انتهای پیام /

فهرست